Internationalisierungs-Strategie des BTHV – Spielberichte der Herren jetzt auch auf Polnisch

Hier der offizielle Bericht der 1. Herren. Diesmal war Artur an der Reihe. Immerhin: die Torschützen in deutsch…… Interessant wäre doch immerhin gewesen: Sonnenschein heißt auf polnisch…..???

Awans coraz bliżej!!!

BTHV wygrywa zaległy mecz z dnia 10.12.17 r.!!!

Po niedzielnym wygranym meczu 6:1  przeciwko DHC 2, już w poniedziałek o godzinie 20:00 BTHV czekał zaległy mecz przeciwko Krefeld 2. Pomimo, że drużyna Krefeld jest w zupełnie innej sytuacji w tabeli niż BTHV to gospodarze postawili ciężkie warunki. W pierwszych minutach BTHV stworzył sobie kilka groźnych sytuacji podbramkowych, jednak w kluczowych sytuacjach brakowało zimnej krwi lub bramkarz gospodarzy stawał na wysokości zadania. Pierwsza bramka dla Fioletowych wpadła dopiero po 15 minutach, kolejne bramki przyszły z czasem. Wynik do przerwy Krefeld 0:3 BTHV. Po przerwie już na samym początku przyjezdni dali znać o swojej ofensywnej sile i już w pierwszej minucie podwyższyli swoje prowadzenie. Kolejne minuty to pokaz umiejętności ofensywnych jak i defensywnych gości. W końcówce spotkania do głosu doszli kilka razy gospodarze, co skutkowało dwoma straconymi bramki BTHV.

Wynik spotkania Krefeld 2:9 BTHV.

Dziękujemy kibicom za przybycie w ten poniedziałkowy wieczór!

Bramki dla BTHV: Nicolas Henninger 3, Adrian Sonnenschein 2, Sören Hufschmidt 2, Benedikt Ewig 1, Maximilian Ksoll 1

Dieser Eintrag wurde veröffentlicht in HOCKEY von Kay. Setzen Sie ein Lesezeichen zum Permalink.